Formidable Registration v2.01.01 - en to nb_NO translation catalogue (73 entries)

en: Email Notification
nb_NO: Epostvarsling

en: Welcome to %s
nb_NO: Velkomment til %s

en: Thanks for creating an account on %s.
nb_NO: Takk for at du opprettet en brukerkonto hos %s.

en: Your username is %s.
nb_NO: Ditt brukernavn er %s.

en: You may %1$slog in here%2$s with the username and password you have created.
nb_NO: Du kan %1$sloge inn her%2$s med brukernavnet og passordet du har opprettet.

en: To set your password, please visit the following address:
nb_NO: For å bestemme ditt passord, vennligst besøk følgende adresse:

en: User ID
nb_NO: Bruker ID

en: Your account is now active. Enjoy!
nb_NO: Din konto er nå aktivert!

en: Your account has been activated. You may now log in.
nb_NO: Din konto har nå blitt aktivert og du kan logge inn.

en: Your account has been activated. Please check your e-mail for a link to set your password.
nb_NO: Din konto er aktivert. Du kan bestemme ditt passord ved å følge lenken som du har mottatt på epost.

en: Insert a Login Form
nb_NO: Sett inn skjema for innlogging

en: The activation e-mail has been sent to the e-mail address with which you registered. Please check your email and click on the link provided.
nb_NO: Det er sendt en epost til din registrerte epost-adresse, med lenke til aktivering av konto. Vennligst sjekk din epost og klikk på lenken for å aktivere din konto.

en: That activation link is invalid.
nb_NO: Lenken for aktivering av konto er ugyldig.

en: You have not confirmed your e-mail address. %1$sResend activation%2$s?
nb_NO: Du har ikke bekreftet din epostadresse. %1$sSend aktivering på nytt%2$s?

en: Register User
nb_NO: Registrere bruker

en: [%s] Activate Your Account
nb_NO: [%s] Aktivere din konto

en: Thanks for registering at %s! To complete the activation of your account please click the following link:
nb_NO: Takk for at du registrert deg hos %s! For å fullføre og aktivere din konto, vennligst klikk på følgende lenke ( klipp ut og lim inn i nettleser hvis lenken ikke er klikkbar ) :

en: This email address is already registered.
nb_NO: Denne epost-adressen er allerede registrert.

en: This username is already registered.
nb_NO: Dette brukernavnet er allerede registrert.

en: Please enter a valid password.
nb_NO: Vennligst tast inn et gyldig passord.

en: Please enter a valid email address.
nb_NO: Vennligst tast inn en gyldig epost-adresse.

en: Please enter a valid username.
nb_NO: Vennligst tast inn et gyldig brukernavn.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
nb_NO: Dette brukernavnet er ugyldig fordi det er brukt ugyldige tegn. Vennligst tast inn et gyldig brukernavn.

en: Passwords may not contain the character "\".
nb_NO: Passords kan ikke inneholde tegnet "\".

en: Your username cannot be changed at this time.
nb_NO: Brukernavnet kan ikke endres.

en: Enter your new password below.
nb_NO: Tast inn nytt passord.

en: The username field is empty.
nb_NO: Brukernavnfeltet er tomt.

en: The password field is empty.
nb_NO: Passordfeltet er tomt.

en: Invalid username or password. %1$sLost your password%2$s?
nb_NO: Ugyldig brukernavn eller passord. %1$sHar du glemt passordet ditt%2$s?

en: An error occurred. Please try again.
nb_NO: En feil oppsto. Vennligst prøv igjen.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox.
nb_NO: En epost har blitt sent til din registrerte epost-adresse, med lenke til en side der du kan endre ditt passord. Det kan ta noen minutter før beskjeden når din innboks.

en: Your password has been reset.
nb_NO: Ditt passord har blitt endret.

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Password
nb_NO: Passord

en: Remember Me
nb_NO: Husk meg

en: Forgot your password?
nb_NO: Har du glemt passordet ditt?

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Get New Password
nb_NO: Få nytt passord

en: Please enter a username or email address to continue.
nb_NO: Vennligst oppgi brukernavn eller epost-adresse for å fortsette.

en: There are no users registered with this email address.
nb_NO: Ingen brukere er registrert med denne epost-adressen.

en: Please enter a valid email address or username.
nb_NO: Vennligst oppgi gyldig epost-adresse eller brukernavn.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
nb_NO: Lenken for tilbakestilling av passord er ugyldig. Du kan be om å få tilsendt en ny ved å følge lenken under.

en: Your password reset link has expired. Please request a new link below.
nb_NO: Lenken for tilbakestilling av passord er utløpt. Du kan be om å få tilsendt en ny ved å følge lenken under.

en: An unknown error occurred. Please try again later.
nb_NO: En ukjent feil oppsto. Vennligst prøv igjen senere.

en: Reset Password
nb_NO: Tilbakestille passord

en: The password reset link you used is not valid anymore.
nb_NO: Lenken du har fulgt for å tilbakestille passord er ikke gyldig lenger.

en: The two passwords you entered do not match.
nb_NO: De to passordene du har tastet inn er ikke identiske.

en: Sorry, we do not accept empty passwords.
nb_NO: Beklager, men vi godtar ikke passord uten tegn.

en: User Email
nb_NO: Bruker epost

en: Automatically generate from email address
nb_NO: Generer automatisk fra epostadresse

en: Use Full Email Address
nb_NO: Bruk hele epost-adressen

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: None
nb_NO: Ingen

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Display Name
nb_NO: Visningsnavn

en: Same as Username
nb_NO: Samme som brukernavn

en: First Last
nb_NO: Fornavn Etternavn

en: Last First
nb_NO: Etternavn Fornavn

en: Automatically log in users who submit this form
nb_NO: Logg inn brukere som sender dette skjemaet automatisk

en: Email confirmation
nb_NO: Bekreftelse per epost

en: Select Field
nb_NO: Velg felt

en: Emails
nb_NO: Eposter

en: Title:
nb_NO: Tittel

en: Show lost password link
nb_NO: Vis glemt passord-lenke

en: Username or Email Address
nb_NO: Brukernavn eller epostadresse

en: Automatically generate from username
nb_NO: Generer automatisk fra brukernavn

en: New Password
nb_NO: Nytt passord

en: Confirm New Password
nb_NO: Bekreft nytt passord

en: Your Formidable Registration database needs to be updated.%1$sPlease deactivate and reactivate the plugin or %2$sUpdate Now%3$s
nb_NO: Din Formidable Registration database må oppdateres.%1$sVennligst deaktiver og reaktiver utvidelsen eller %2$sOppdater Nå%3$s

en: Formidable Registration requires that Formidable Pro version 2.0 or greater be installed. Until then, keep Formidable Registration activated only to continue enjoying this insightful message.
nb_NO: Formidable Registration er avhengig av at du har Formidable Pro versjon 2.0 eller nyere installert. Frem til da kan du holde Formidable Registration aktivert kun for å lese denne innsiktsfulle beskjeden.

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Name
nb_NO: Navn
